Konsultacje behawioralne

Konsultacje behawioralne to spotkania naszych specjalistów – z klientami w ich miejscach zamieszkania. Spotkanie odbywa się w celu poznania zwierzęcia, opiekunów oraz obejrzenia warunków w jakich żyją nasi klienci. Są sytuacje gdy konsultacje mogą odbyć się w formie wideo np. klient mieszka w terenie bez możliwości spotkania na żywo lub poza granicami kraju, lub zwyczajnie zwierzę nie jest na tyle odważne by opuścić miejsce kryjówki z kimś obcym w domu. 

Spotkanie trwa najczęściej około dwóch godzin. Po wizycie jako nieliczni oferujemy dodatkowe i darmowe konsultacje problemu do trzech miesięcy po wizycie. 

Istnieje też opcja konsultacji hybrydowej – czyli spotkania na godzinę a potem cotygodniowych, co dwutygodniowych spotkań wideo sprawdzających, weryfikujących sytuację.

Jeśli nie jesteś pewny że masz problem, możesz umówić się także na naszą nową usługę jaką jest – wywiad w formie online, to rozmowa którą przeprowadzamy za pomocą najbardziej komfortowej platformy wideo. Cena takiej usługi to tylko 99,00