Seminarium we Wrocławiu!

 

Serdecznie zapraszam w imieniu swoim jak i Małgorzaty z projektu www.kocibehawioryzm.pl na całodniowe, psio-kocie seminarium, które będzie się dobywało we Wrocławiu 20 maja 2017.

Szczegóły dotyczące programu spotkania, rejestracji i kosztów dostępne są w wydarzeniu:

https://www.facebook.com/

events/1971061813121631

Przez cały dzień będziecie mogli poszerzać swoją wiedzę na temat psów i kotów w dziedzinach takich jak: rozród i położnictwo psów, podstawy zachowań psów i kotów, związek między zdrowiem a zachowaniem oraz tematyka związana z agresją u kotów.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: kontakt@kocibehawioryzm.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu do uczestnika oraz załączone potwierdzenie dokonania opłaty za uczestnictwo.

 

Blok IV “Agresja u kotów” – wykład o tym skąd biorą się zachowania agresywne u kotów, jak im zapobiegać i jak sobie z nimi radzić. Część kierowana do opiekunów kotów, petsitterów, wolontariuszy fundacji i schronisk, miłośników kotów oraz wszystkich, którzy mają styczność z tymi zwierzętami. Prowadzący: Mieszko Eichelberger – doradca w dziedzinie kociego behawioru, zoodietetyk psów i kotów, właściciel projektu “Kocie Porady Behawioralne”, prywatnie opiekun 2 kotów.

 

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.