Wydarzenia

Och! Kocie w Wawerskim Centrum Kultury

Dzień KotaWpadliśmy na pomysł zorganizowania Dnia Państwa Kotów pt. Och! Kocie, którego pierwsza edycja odbędzie się w Wawerskim Centrum Kultury 7 marca 2015 r.

Obecność potwierdzili przedstawiciele pro-kocich fundacji, psycholog, psycholog zwierzęcy, lekarze weterynarii z zaprzyjaźnionych gabinetów, reprezentanci domów tymczasowych, schronisk, mediów lokalnych i branżowych ( m.in patronat Miesięcznika Kocie Sprawy wraz z ich obecnością). Od początku chcieliśmy, aby dzień ten obfitował nie tylko w spotkania przyjacielskie i sprzedaż artykułów na cele fundacyjne ale także, aby pojawiły się na nim mini wykłady i prelekcje oraz cała masa warsztatów z osobą KOTA w roli głównej. Adresatami warsztatów są przede wszystkim dzieci ale także chętni seniorzy z Wawerskiego Uniwersytetu III Wieku oraz wszyscy zainteresowani dorośli. A warsztatów artystycznych będzie sporo: decoupagowe, recyclingowe, witrażowe, ceramiczne, wiklina z papieru, maski, mydła i kosmetyki handmade ( własnej roboty), florystyczne, własnoręczne wykonane zabawki dla kota i wiele innych. Całość ma służyć zacieśnianiu kontaktów instytucji działających we wspólnym celu, promocji podmiotów wawerskich i nie tylko, rozpropagowaniu tematyki bezpańskich zwierząt, kotów w szczególności. Planujemy uwiecznić całość zgrabnym filmem, który będzie miał na celu podsumowanie całego spotkania i zachętę do przyszłych działań.

Zapraszam w imieniu Kocich Porad Behawioralnych na Wydarzenie.

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.