Wydarzenia

Kocie Porady – spotkaj się ze mną w Sopotece

By 23 kwietnia, 2018 No Comments

Kocie Porady – spotkaj się ze mną w Sopotece, już w najbliższą sobotę 28 kwietnia. Wszelkie informacje znajdziesz w linku na samym dole posta.

Kocie Porady – to seria spotkań z mieszkańcami Trójmiasta, spotykamy się w Sopocie, w Sopotece. Dzielę się na nich z miłośnikami kotów moją wiedzą i doświadczeniami z praktyki behawioralnej. Opieram się na realnym wizytach i przedstawiam je w przystępnej formie dla słuchających.

O czym porozmawiamy tym razem? Będziemy rozmawiać w jaki sposób zaprzyjaźnić ze sobą dwa, trzy, cztery koty. Jak przeprowadzić socjalizacją zwierząt, jak doprowadzić do pozytywnego rozwiązania konfliktu w domu.

To wszystko jest do osiągnięcia, każdy może sobie z tym poradzić. Wymaga to czasu, cierpliwości oraz pracy. Jest jednak możliwe. Spróbuję Wam to wytłumaczyć byście osiągnęli sukces.

Przy okazji tego wydarzenia, okazało się że zaprzyjaźniona ze mną firma Gussto przygotowała dla uczestników spotkania mały prezent. Jest to nie pierwsze i nie ostatnie nasze wspólne działanie.

Mam to szczęście że coraz więcej firm prezentuje poziom oraz jakość którą można uczciwie polecić, bez ściemaniania.

Pamiętacie że Gussto wypuściło dwa nowe smaki? Ostatnio o tym pisałem. Konkurs ten wygrało kilka osób, pisałem o tym na grupach oraz na fanpage’u.

Magdalena Kosek
Żaneta Lewandowska
Tomasz Mosiej
Daria Cherek

Gratulujemy, ja osobiście wraz z Panią Izabelą, przedstawicielką marki Gussto.

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.