Strona konferencji na której możesz zakupić wejściówkę na konferencję

Cat Conference Warsaw | Kocia Konferenca Behawioralno-Weterynaryjna (termin to 12-14 czerwca 2020) to pierwsze tak duże i szerokie wydarzenia w Polsce na którym spotkają się specjaliści zajmujący się zachowaniem, weterynarią, żywieniem czy też felinoterapią, dodatkowym wydarzeniem w trakcie konferencji będą kocie targi które zgromadzą ponad 100 firm zajmującej się produkacją i sprzedażą najlepszych produktów dla kotów i ich opiekunów.

Chcemy stworzyć miejsce w którym odnajdą się wszyscy opiekunowie którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę a także będą mieli okazje poznać światowe gwiazdy, czerpać motywację oraz prawidłowe wzorce od najlepszych.

Mieszko Eichelberger
Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.