Grzeczni Podopieczni – Ewa Pawlikowska pisze u siebie

“Odkąd pamiętam, w życiu towarzyszyły mi zwierzęta.”…Ale jak tu zacząć inaczej, skoro to prawda? Głównie były to koty-te moje, jak i te, które pojawiały się na chwilę. Wiązało się to z tym, że nie raz musiałam ratować upolowaną mysz, sikorkę, jeża czy też żabę, żeby później wypuścić je w bezpiecznym miejscu, gdzie znowu mogłyby cieszyć się życiem i wolnością. Koty nauczyły mnie bardzo dużo. Przede wszystkim tego, że nie należy być zbyt natarczywym w kontakcie z drugim stworzeniem, i że każdemu z nich należy się szacunek. Nauczyły mnie też cierpliwości i pokazały, że każde zwierzę ma niepowtarzalną osobowość”

Ewa oferuje usługę petsittingu w Warszawie i okolicach:

Oferuję opiekę w domu właściciela zarówno nad kotami młodymi i pełnymi energii, jak i starszymi czy z problemami zdrowotnymi. Tymi nieufnymi i zestresowanymi również.

Doszłam do porozumienia z niejednym dzikusem, wygłaskałam niejeden grzbiet i poznałam wiele tonacji mruczenia :) Uwielbiam kocie towarzystwo, a przede wszystkim je sobie cenię. Być może dlatego koty mnie akceptują, a być może po prostu lubią mój wewnętrzny spokój.

Link do strony www: http://podopieczni.blogspot.com/

Link do fp: https://www.facebook.com/podopieczni?fref=ts