0

koteria

Drodzy czytelnicy, gdyby nie Koteria nie mielibyśmy szczęścia opiekować się Czarkiem i Sue, jeśli chcecie się zapoznać z pracą tej organizacji i dowiedzieć się jak możecie im pomóc – zapraszam do odwiedziny ich strony:

http://koteria.org.pl/

oraz profili na FB

Gdyby nie oni nie bylibyśmy Domem Tymczasowym dla kotów, to Koteria i Ewa Lenc stali się głównym motorem napędowym który spowodował że teraz pracujemy i tymczasujemy koty w naszym domu. Za tą motywacje i popchnięcie serdecznie dziękujemy.

Ośrodek można wspierać także poprzez wpłaty na PayPal:
https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=NfnxxvOYbKj_dMdmELFyD4GNIyylBmRobIRXOmEBw5NJNLyOBdEIlXOvG6i&dispatch=5885d80a13c0db1f8e263663d3faee8d8cdcf517b037b4502f6cc98f1ee6e5fb

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Kontakt

Telefon: 731 336 586
Mail: [email protected]