fbpx
0
Promocja

Kocia siatka – zabezpieczenie okien

By Kwiecień 24, 2014 No Comments
Wczorajszego dnia odwiedziła nas firma Kocia Siatka, w celu zamontowana zabezpieczenia głównego okna w naszym mieszkaniu, zamontowanie metodą elewacyjną więc koty mają udostępniony parapet zewnętrzny.

Mimo małych problemów i braku współpracy ze strony budynku udało się przeprowadzić montaż (wkręty w ścianę nie wszędzie wchodziły poprawnie) – wcześniej zamontowano chemiczne zaczepy na parapecie.

Wiele się czyta w sieci że taki profesjonalny montaż jest drogi, po rozmowie i dowiedzeniu się jakie są koszty materiałów nie dziwię się cenom, nie dziwię się temu że cena jest jaka jest. Ciężka robota, dojazd i materiały plus najwyższej jakości cierpliwość i zrozumienie dla potrzeb zwierzaka, wielka dbałość o każdy szczegół montażu dla bezpieczeństwa kociastych.

Czarek, Sue i tymczaska Spinka dobrze znieśli zamknięcie i cały wieczór spacerowali nad zewnętrznym oknie.

Dzięki wiele za pracę i do zobaczenia na kolejnym montażu.

Mam kota, zabezpieczam okna i balkon oto ich fp oraz ich strona www.kociasiatka.pl

www.kociasiatka.pl / zdjęcie z archiwum

www.kociasiatka.pl / zdjęcie z archiwum

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Kontakt

Telefon: 731 336 586
Mail: [email protected]

Nadchodzące wydarzenia

  1. Catsitter & Dogsitter w Gdańsku

    Październik 28 @ 12:00 am - 6:00 pm
  2. Spotkanie ze szkoleniem w Warszawie

    Listopad 10 @ 12:00 pm - 3:00 pm