0
Organizacyjne

Wyjaśnienia dotyczące behawioryzmu

Strona nazywa się Kocie Porady Behawioralne i zajmuje się ogólnie pojętym kocim behawioryzmem, czyli zachowaniem tych zwierząt oraz problemami z nim związanymi. Zarzucono mi, iż na stronie jest straszny bałagan, bo piszemy o karmach, żwirkach i zdrowiu, zamiast skupić się na behawioryźmie.

Jednak musimy zdać sobie sprawę, że często problemy z kocim zachowaniem wynikają:

– ze stanu zdrowia, dlatego też przed każdą konsultacją behawioralną zaleca się wizytę u lekarza weterynarii;
– z metod karmienia i jakości karmy;
– z faktu, iż rodzaj żwirku oraz rodzaj i ustawienie kuwet mogą powodować problemy w zachowaniu.

Piszę o tym, by osoby niezorientowane na temat kociego zachowania mogły poszerzyć swoją wiedzę i spojrzeć na behawioryzm w szerszy sposób.

Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, iż będziemy starać się o korektę tekstów, by były bardziej przystępne dla czytających. Jeśli chcesz pomóc, posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić — zapraszam do współpracy.

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Kontakt

Telefon: 731 336 586
Mail: [email protected]rady.pl