0
Ogólna

zenbox – hosting w stylu zen

By Czerwiec 12, 2014 No Comments

Jakiś miesiąc temu zakupiłem serwer na zenbox.pl

Nie ukrywając przymierzałem się do tego z pół roku, czytałem opinie — głównie blogerów. Prowadziłem różne rzeczy, mniejsze i większe internetowo — jak wiadomo od dłuższego czasu, zajmuje się kotami, to chyba pierwszy tak poważny mój projekt.

Dzięki intuicyjnej obsłudze serwera radziłem sobie całkiem nieźle, do czasu aż nie trzeba było wgrać nowego szablonu dla bloga, za chiny ludowe nie mogłem sobie dać rady. Czytałem wcześniej, że chłopaki z zenbox pomagają, nie robią problemów. Cóż, napisałem — nikt mi przecież nie da. Pomogli, załatwili — bez zająknięcia. Kontakt i prędkość nawet na priorytecie „niski” zbija z nóg.

źródło: www.zenbox.pl

źródło: www.zenbox.pl

Wspomnieć należy także o sytuacji sprzed może dwóch tygodni, koło 01:00 w nocy serwer padł, napisałem wiadomość. Po 3 minutach (z zegarkiem w ręku) miałem odpowiedź i wszystkie informacje, jakie chciałem.

Uczciwie, szczerze i od serca każdemu mogę polecić – nigdy nie spotkałem ani nie doświadczyłem takiej dobrej obsługi.

http://www.zenbox.pl & https://www.facebook.com/zenboxpl?fref=ts

 

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Kontakt

Telefon: 731 336 586
Mail: [email protected]