0
Ogólna

Qrkoko – Przyjaciel zawsze cię zostawi

By Grudzień 22, 2015 No Comments

Cześć,

Kojarzycie może Agatę Garbowską? Znana jest jako Qrkoko. Jest blogerką, zajmuje się rękodziełem i każdego chętnego odsyłam do jej bloga, link poniżej. Jest także kociarą – ma swoich kocich podopiecznych.

http://qrkoko.pl
https://web.facebook.com/Qrkoko/?fref=ts

Jestem dzisiaj w pracy i natrafiłem na przypomnienie wpisu w newsfeedzie fb o przyjacielu Agaty z którym się pożegnała niecały rok temu. Notka z 15 stycznia 2015 zrobiła na mnie piorunujące wrażnie.

Wielokrotnie przecierałem oczy, spłakałem się niczym bóbr. Dobrze że w tym momencie nie miałem klientów, ani nie musiałem niczego załatwiać.

Utrata bliskiego przyjaciela jest jak dostanie sztyletem prosto w serce. Sam opiekuję się Czarkiem, Sue i Kicią – i nie potrafię sobie wyobrazić ich odejścia.

Oto link do wpisu i mimo że dotyczy psa, możemy w jego miejsce każdego podopiecznego wstawić. Dla wielu z nas pies, kot, królik czy inny zwierzak to członek rodziny, przyjaciel.

 

http://qrkoko.pl/prawdziwy-przyjaciel-zawsze-cie-zostawi/

 

Tak, jestem dzisiaj zmasakrowany psychicznie tym wpisem.

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Kontakt

Telefon: 731 336 586
Mail: [email protected]