fbpx
0
Ogólna

Porada wirtualna vs. realna

Drodzy czytelnicy, niektórzy z Was piszą że ogólna porada na blogu jest niewystarczająca, że potrzebujcie czegoś bardziej szczegółowego. Takie same ogólne porady opiekunowie otrzymują na grupach dyskusyjnych należących do mnie.

Rozumiem że macie problem ze zwierzakiem, i chcielibyście go naprawić. Jednak ani porada żywieniowa ani behawioralna nie powinna i w mojej działalności, nigdy nie będzie prowadzona przez internet. Uważam takie działanie za nieetyczne. I co bardziej niebezpieczne dla zwierzaka.

Ogólna porada wirtualna ma wiele minusów:

– brak świeżego spojrzenia na problem, opiekun związany emocjonalnie ze zwierzęciem – często nie dostrzega źródła problemu,
– nie istnieje możliwość oceny relacji kota z całym otoczeniem, domownikami, innymi zwierzętami,
– brak realnej możliwości oceny kondycji psychicznej zwierzęcia,

i wiele wiele innych więc zastanów się czy warto na niej poprzestawać.

Więc jeśli opiekunie sam nie radzisz sobie ze swoim zwierzakiem, zapraszam do kontaktu: umówimy się na realną wizytę i razem postaramy się zaradzić na Was domowy problem. Wizyta zawsze odbywa się w domu opiekuna i zwierzaka.

Informacje na temat tego jak mogę Wam pomóc, znajdują się w zakładce

 

OFERTA

 

Jeśli uważasz że Cię nie stać na poradę, nie martw się. Jeśli istnieje taka potrzeba opłatę można uiścić w dwóch ratach.

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Kontakt

Telefon: 731 336 586
Mail: [email protected]