Newsy

Przeprowadzka do Wrocławia

By 2 października, 2017 One Comment

Cześć!

Przeprowadziłem się do Wrocławia, tyle Ci powiem!

Część z czytelników bloga, jak i użytkowników grup może skojarzyć że po niemal 9 latach mieszkania w Warszawie, w połowie września przeniosłem się do Wrocławia porzucając pracę na etacie na stanowisku Influencer Marketing Managera w agencji interaktywnej. Zajmowałem się w niej kontaktami z influencerami, czyli wpływowymi osobami, twórcami internetowymi.

Wielu z Was czeka na aktywne użytkowanie bloga, na wpisy, na materiały które Wam obiecywałem przez wiele miesięcy. Zwodziłem Was, i zwodziłem sam siebie – tłumacząc się z dnia na dzień, tydzień po tygodniu czemu nie pojawiają się nowe materiały.

Po prostu, w pewnym momencie zabrakło mi do tematu serca.

Stracić serce do czegoś od czego się zaczęło, można powiedzieć że to swojego rodzaju wyczyn, a jednak spotyka bardzo wielu blogerów, czy generalnie twórców internetowych.

Wracam jednak do pisania na blogu, do czego po części zmotywowało mnie spotkanie ze znajomymi blogerami na siódmej edycji najbardziej prestiżowej imprezie dla blogerów: Blog Forum Gdańsk.

 

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.