Newsy

Kocie Porady, czyli Spotkanie w Sopocie

Już 23 marca o 18:00 spotkamy się na wydarzeniu Kocie Porady w Sopocie, w Sopotece ul.Tadeusza Kościuszki 14

Na ostatnim spotkaniu porozmawialiśmy sobie ogólnie o kocich potrzebach. Na zbliżającym się wydarzeniu porozmawiamy o bardziej konkretnych sytuacjach – nawiązując do dobrostanu kota.

Skupimy się głównie na problemie z transportem zwierząt oraz zajmiemy się tematem wizyty u lekarza weterynarii – by nie przypominała wojny pomiędzy zwierzęciem a opiekunem i lekarzem weterynarii. Krew nie musi się lać z żadnej ze stron!

Tym samym serdecznie też zapraszamy jak największe grono lekarzy weterynarii – Wasze opinie i uwagi dotyczące pracy z opiekunami są niezwykle ważne, a rozmowa na żywo pomoże nam wszystkim się zrozumieć.

Opiekun zwierzęcia-Lekarz Weterynarii-Behawiorysta to jedność, wspólna praca, wspólny cel, jakim jest zaopiekowany, zdrowy i bezpieczny kot.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/161797461145104/

BądźŚwiadomy #Sopoteka #SpotkaniaDlaKociarzy

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Nadchodzące wydarzenia

There are no upcoming events at this time.