Newsy

Kocie mojo – książka Jacksona Galaxy

By 30 stycznia, 2019 No Comments

O czym jest książka?

Praktycznie każdy z użytkowników internetu, mający kota, opiekujący się kotem kojarzy nazwisko Jacksona Galaxy, nasz poczciwy Jasiu Galaktyka to koci behawiorysta rodem z USA. Specjalista, praktyk autor kilku książek między innymi o kotyfikacji jak i radzeniu sobie z kocimi podopiecznymi.

Książka Kocie Mojo to kolejna z książek Jacksona, jednak w mojej ocenie mająca zupełnie inny wymiar, mniej praktyczny a bardziej duchowy. Pozwala nam zrozumieć hasło “cat mojo” dosłowniej – to określenie padało w wielu wpisach, nagraniach wideo czy w jego programie Kot z piekła rodem.

Moje spojrzenie na książkę

Poproszony zostałem przez Wydawnictwo SQN o napisanie kilku słów które znajdziecie w książce, myślę że one idealnie oddają jej ducha. Rzecz jasne, każdy z Was znajdzie w niej coś swojego, i zrozumie ją bardziej po swojemu.


Jackson zmienia nasz sposób patrzenia na koty, ukazując nam kota pierwotnego, który drzemie w każdym z naszych podopiecznych. To właśnie poprzez pielęgnowanie kociej natury zapewnimy szczęście naszym mruczkom i zniwelujemy większość problemów behawioralnych. Autor daje nam cenne wskazówki, które pozwolą z większą uważnością obserwować i rozpoznawać kocie zachowania i potrzeby, a przez to rozwijać kocie mojo.

Gdzie ją mogę nabyć?

Książkę możecie zakupić w różnych księgarniach oraz sklepach z książkami – ja jednak zachęcam do odwiedzin sklepu wydawnictwa!

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.