Newsy

Filmownia – film o bezdomnych kotach

Chciałbym przypomnieć o zbiórce którą prowadzi Filmownia, chodzi zebranie funduszy na film dotyczący kociej bezdomności.

“Idea naszego projektu związana jest przede wszystkim z upowszechnianiem kastracji oraz adopcji bezdomnych zwierząt. Zdjęcia rozpoczniemy pod koniec listopada 2017 r. i zakończymy w wakacje 2018 roku. Planujemy szeroką dystrybucję filmu w ośrodkach kultury, bibliotekach oraz kinach studyjnych. Pokazy będą połączone z dyskusjami z wolontariuszami i aktywistami na rzecz bezdomnych kotów. Chcemy upowszechnić ideę kastracji jako jedną z najskuteczniejszych metod zapobiegających niekontrolowanemu rozpłodowi i tym samym cierpieniu licznej ilości zwierząt.”

Zachęcam do wspierania, oraz odwiedzenia – zróbmy dobry uczynek z okazji Świąt, co Wy na to?

https://pomagam.pl/filmokotach/

Polecam także Koci noworoczny toast https://www.facebook.com/events/131295384204827/

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.