Newsy

Warszawska Blogowigilia 2017

Blogowigilia

Blogowigilia to największe w Polsce, najprawdopodobniej jedyne takie na świecie, świąteczne spotkanie twórców internetowych.

Udało mi się odwiedzić ją pierwszy raz w zeszłym roku, gdy pracowałem dla Warszawskiej agencji interaktywnej Vacaloca. Opiekowałem się jednym z klientów który miał tam wystawione stanowisko. Wrażenia z wydarzenia są rewelacyjne – piękna rodzinne klimaty.

Podsumowanie Blogowigilii z poprzednich lat można obejrzeć na stronie http://blogowigilia.pl/

Czym się zajmuje Blogowigilia

“Jednym z filarów Blogowigilii jest pomoc charytatywna potrzebującym. We współpracy z Partnerami Blogowigilii wsparliśmy finansowo i rzeczowo stowarzyszenia, domy opieki, fundacje. Uczestnicy Blogowigilii włączyli się w działalność: Szlachetnej Paczki, projektu Charytatywni Allegro oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.”

Co jeszcze?

Naszemu świątecznemu spotkaniu zawsze towarzyszą kreatywne aktywności, warsztaty: kulinarne, pakowania prezentów, robienia ozdób świątecznych, parzenia kawy, degustacyjne oraz fantastyczne występy muzyczne i teatralne.

Podsumowując:

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 zaczyna się kolejna edycja Blogowigili na której spotkam dziesiątki znajomych, a także poznam dziesiątki kolejnych. Po to są właśnie takie wydarzenia. Nie tylko po to by napchać brzuch, opić się czymś za darmo. Ludzie, ludzi oraz kontakty.

Do zobaczenia na miejscu, czyli:

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Warszawa, ul. Bracka 25

https://www.facebook.com/blogowigilia/

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.