Adopcje

Piu Piu – szuka domu

Co sobotę będę Wam przedstawiał koty z naszych zaprzyjaźnionych Fundacji i Domów Tymczasowych. Dzisiaj na pierwszą promocję kocią idzie niewiarygodna Piu Piu.

http://miastokotow.pl/pingwinka-piu-piu/

Miasto Kotów opisuje dziewczynę tak:

“Piu Piu, to bardzo przymilna kotka, która uwielbia głaskanie, wylegiwanie się godzinami na kolanach i gadanie (w jej wydaniu „piupianie”) z człowiekiem. W mieszkaniu odnajduje się doskonale, zna odgłosy domowych urządzeń. Prawdopodobnie miała kiedyś kiedyś swój dom, który z zupełnie nieznanych nam przyczyn postanowił się rozstać z Piu Piu.

Kotka ma problemy z początkową socjalizacją z innymi kotami. Jest w stosunku do nich nieufna, boi się, unika, a gdy dochodzi do konfrontacji buczy i prycha. W miarę upływu czasu zaczyna z nimi współpracować.

Kotka korzysta z kuwety. Dopisuje jej apetyt. Przed adopcją zostanie zaszczepiona.
Piu Piu uwielbia wyczesywanie!”

Kotka wykastrowana i gotowa do adopcji.

Zapraszam Was do zapoznania się z także z innymi podopiecznymi Fundacji Miasto Kotów (http://miastokotow.pl/).

http://miastokotow.pl/pingwinka-piu-piu/

 

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Nadchodzące wydarzenia

There are no upcoming events at this time.