Adopcje

Szybki Bolo z Fundacji Miasto Kotów

http://miastokotow.pl/szybki-bolo-czyli-boleslaw-szybki/

Imię: Szybki Bolo
Płeć: kocur
Wiek: 12 miesięcy
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:

Bolo to ruchliwy, wesoły i rozrywkowy kocurek. Godzinami biega, podrzuca piłeczki i bryka. Lubi towarzystwo człowieka, wylegiwanie się na kolanach i pieszczoty. Po szaleńczych zabawach chętnie odpoczywa w towarzystwie ludzi. Zna inne koty i dobrze się z nimi czuje, więc z powodzeniem może też być towarzyszem innych kocich domowników.

Bolo doskonale zna kuwetę i potrafi z niej korzystać. Nie wybrzydza przy jedzeniu.

 

bolo3

bolo2

 

 

Szybki Bolo to kocur który jest pod opieką Fundacji Miasto Kotów z Piotrkowa Trybunalskiego.

 

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Bolka z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotek zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodził na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Mieszko Eichelberger

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem konsultacji behawioralnych, żywieniowych oraz opieką nad zwierzętami w domach. Jednym z głównych pól działania jest edukacja. W wolnych chwilach zajmuję się influencer marketingiem oraz pokrewnymi dziedzinami marketingu. Prywatnie jestem kocim ojcem - kocur Czarek, kotki Sue, Kid i Perła, wraz z partnerką Zofią zamieszkujemy Wrocław.

Nadchodzące wydarzenia

There are no upcoming events at this time.