zenbox – hosting w stylu zen

Jakiś miesiąc temu zakupiłem serwer na zenbox.pl

Nie ukrywając przymierzałem się do tego z pół roku, czytałem opinie — głównie blogerów. Prowadziłem różne rzeczy, mniejsze i większe internetowo — jak wiadomo od dłuższego czasu, zajmuje się kotami, to chyba pierwszy tak poważny mój projekt.

Dzięki intuicyjnej obsłudze serwera radziłem sobie całkiem nieźle, do czasu aż nie trzeba było wgrać nowego szablonu dla bloga, za chiny ludowe nie mogłem sobie dać rady. Czytałem wcześniej, że chłopaki z zenbox pomagają, nie robią problemów. Cóż, napisałem — nikt mi przecież nie da. Pomogli, załatwili — bez zająknięcia. Kontakt i prędkość nawet na priorytecie „niski” zbija z nóg.

źródło: www.zenbox.pl

źródło: www.zenbox.pl

Wspomnieć należy także o sytuacji sprzed może dwóch tygodni, koło 01:00 w nocy serwer padł, napisałem wiadomość. Po 3 minutach (z zegarkiem w ręku) miałem odpowiedź i wszystkie informacje, jakie chciałem.

Uczciwie, szczerze i od serca każdemu mogę polecić – nigdy nie spotkałem ani nie doświadczyłem takiej dobrej obsługi.

http://www.zenbox.pl & https://www.facebook.com/zenboxpl?fref=ts

 


Zawodowo zajmuję się profesjonalną opieką nad zwierzakami w ich domach, zajmuje się doradztwem behawioralnym oraz konsultacjami żywieniowymi. Prywatnie opiekun/koci ojciec Czarka i Sue, oraz Kici.


Mieszko Eichelberger | 2014 - 2016 | 511 190 806 | [email protected]

%d bloggers like this: