Koci Dom Tymczasowy

Od początku mojej historii z kotami (od pierwszej adopcji) myślałem, a potem zaraziłem żonę pomysłem prowadzenia Domu Tymczasowego.

Koci Dom Tymczasowy = szans na dobre życie!

Czym jest dom tymczasowy? Cóż, najprościej można określić, że jest to miejsce, w którym koty oczekują na adopcje do domów stałych. Jest to forma społecznych domów opieki dla kotów, które żyjąc w schroniskach, czy na ulicach nie mają szans na długie zdrowe życie, czy także na adopcje. Dom tymczasowy zajmuje się wychowaniem i socjalizacją kota z ludzkim, jak i kocim otoczeniem. Pomaga w rozwoju, jak i w leczeniu. Dzięki istnieniu Domów Tymczasowych — koty łatwiej i bezpieczniej mogą znaleźć swoich ludzi na stałe.

FP: https://www.facebook.com/kociedomytymczasowe
FP Adopcji z KDT: https://www.facebook.com/adopcjekdt
Grupa: https://www.facebook.com/groups/kociedomytymczasowe/

 

PRACUJĘ – NIE MOGĘ – NIE POMOGĘ!

Wiele osób uważa, że praca przeszkadza w posiadaniu zwierzęcia.

NIEPRAWDA!

Podczas gdy wychodzimy z domu a zwierzę zostaje samo nie robi prawie nic poza tym, że śpi.
Schronisko to nie ośrodek wypoczynkowy. To więzienie o zaostrzonym rygorze, gdzie na każdym kroku trzeba być czujnym a snu nie można nazwać snem tylko lekką drzemką. Bo w każdej chwili może stać się coś złego. Zwierze nie tęskni za nami. Przesypia czas, kiedy nas nie ma, ładuje baterie by móc po naszym powrocie z pracy cieszyć się każdą chwilą spędzoną w nareszcie bezpiecznym miejscu. Ze swoim człowiekiem!

LEPSZE 10 GODZIN SAMEMU W DOMU NIŻ 24 W SCHRONISKU!

Źródło: http://www.domtymczasowy.pl

 

 

Mieszko Eichelberger | 2014 - 2016 | 511 190 806 | [email protected]