Autor

Małgorzata Biegańska-Hendryk

Jestem technikiem weterynarii i kocią behawiorystką, koty w moim życiu obecne są od ponad 15 lat i cały czas czegoś się od nich uczę. Przez 7 lat działałam jako wolontariuszka Fundacji Kocie Życie zajmując się adopcjami, interwencjami, prowadzeniem szpitala dla kotów wolnożyjących oraz ograniczaniem populacji zwierząt. Prywatnie opiekuję się 4 kotami, z których każdy ma inną, zawiłą historię. Staram się stale poszerzać swa wiedzę na szkoleniach, konferencjach i w oparciu o publikacje dotyczące behawioryzmu, ponad to sama prowadzę szkolenia dotyczące kocich zachowań oraz udzielania pierwszej pomocy zwierzętom. Staram się tez na bieżąco poszerzać wiedzę z zakresu zoodietetyki. W 2015 roku ukazała się moja pierwsza książka: "Co jest, kocie? Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrozumieć swojego kota". Prowadzę konsultacje behawioralne dla opiekunów kotów, zapraszam do kontaktu.

Mieszko Eichelberger

Zawodowo zajmuję się profesjonalną opieką nad zwierzakami w ich domach, zajmuje się doradztwem behawioralnym oraz konsultacjami żywieniowymi. Prywatnie opiekun/koci ojciec Czarka i Sue, oraz Kici.

nath

Nina Szymańska

Zakocona bez przerwy od 3 r.ż. Technik weterynarii. Szczególnie interesuje mnie kocia psychika i medycyna weterynaryjna. Prywatnie opiekunka sześciu adoptowanych kotów.

Olga henschke

Sylwia Solarz

Mieszko Eichelberger | 2014 - 2016 | 511 190 806 | [email protected]