Rumba i samba szukają domu

Co sobotę będę Wam przedstawiał koty z naszych zaprzyjaźnionych Fundacji i Domów Tymczasowych. Dzisiaj na pierwszą promocję kocią idzie parka, czyli Rumba i Samba z Fundacji Miasto Kotów z Piotrkowa Trybunalskiego.

Opis kotów:

Rumba i Samba to niezwykle „gorące”, towarzyskie, kontaktowe i urodziwe koteczki. Są jak dwie krople wody. Odróżniają jej od siebie drobne szczegóły w urodzie i charakterach. Rumba jest bardziej rezolutna i chętna do zabawy piórkiem na patyku. Samba jest nieco spokojniejsza i bardziej pucołowata. Kotki są niezwykle żywiołowe i rozrywkowe. Potrzebują opiekuna, który zapewni im odpowiednie warunki do rozładowania swojej energii.

 

Koteczki potrafią korzystać z kuwety. Posiadają książeczki zdrowia. Do adopcji mogą iść w „dwupaku” lub osobno. Doskonale nadają się na towarzyszki innych kotów.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Grażyna, tel. 725 660 692
Link do strony: http://miastokotow.pl/rozgrzewajace-serca-rumba-i-samba/

Dziewczyny mają 7 miesięcy, po kastracji – wystarczy brać :) Zapraszam także do zapoznania się z innymi podopiecznymi Miasta.

 

Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadaniewygodnego, zamykanego transportera do przewozu kotek;w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Rumba i Samba  zostaną oddane do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będą wychodziły na zewnątrz wyłącznie pod czujnym okiem człowieka.

 

 

17

http://miastokotow.pl/rozgrzewajace-serca-rumba-i-samba/


Zawodowo zajmuję się profesjonalną opieką nad zwierzakami w ich domach, zajmuje się doradztwem behawioralnym oraz konsultacjami żywieniowymi. Prywatnie opiekun/koci ojciec Czarka i Sue, oraz Kici.


Mieszko Eichelberger | 2014 - 2016 | 511 190 806 | [email protected]

%d bloggers like this: